На 07.05.2026 г. децата от четвърта група на ДГ „Мир“ посетиха АЕЦ Козлодуй с образователна цел. По време на посещението те имаха възможност да се запознаят с дейността на атомната електроцентрала и с нейното значение за енергетиката на България.

Посещението е част от инициативите на детската градина, които се организират ежегодно с цел децата да опознават важни обекти и институции на територията на община Козлодуй. Чрез подобни образователни срещи те обогатяват своите знания за родния край и за професиите, свързани с развитието на местната общност.

 

Посещение на АЕЦ Козлодуй
Към началото
Privacy Overview

This website uses cookies so that we can provide you with the best user experience possible. Cookie information is stored in your browser and performs functions such as recognising you when you return to our website and helping our team to understand which sections of the website you find most interesting and useful.