По повод 17 май – Деня на българския спорт, в ДГ Мир се проведе спортен празник.
Децата участваха в различни щафетни и подвижни игри, чрез които показаха ловкост, бързина и умения за работа в екип.
С инициативата насърчихме активния начин на живот и любовта към спорта още от ранна детска възраст. Чрез спорта в детската градина възпитаваме дисциплина, упоритост, уважение към правилата и приятелско отношение между децата. Ежедневната двигателна активност е важна част от грижата за здравето и правилното физическо развитие на малчуганите. Вярваме, че спортът изгражда здрави, уверени и щастливи деца.
17 май – Деня на българския спорт
Към началото
Privacy Overview

This website uses cookies so that we can provide you with the best user experience possible. Cookie information is stored in your browser and performs functions such as recognising you when you return to our website and helping our team to understand which sections of the website you find most interesting and useful.