17 май – Деня на българския спорт
По повод 17 май – Деня на българския спорт, в ДГ Мир се проведе спортен празник. Децата участваха в различни щафетни и подвижни игри, чрез които показаха ловкост, бързина и умения за работа в екип. С инициативата насърчихме активния начин на живот и любовта към спорта още от ранна детска възраст. Чрез спорта в детската […]
